Nasza oferta

Firma Techtrans jest wieloletnim partnerem handlowym takich firm jak Kärcher, Master, Honda i Pramac. Ich produkty są skierowane do szerokiego grona odbiorców a zakres ich możliwości świetnie sprawdza się w domu, ogrodzie czyfirmie.

Nie tylko wózki widłowe, z których jesteśmy głównie znani, ale także urządzeniaczyszczące , grzewcze bądź techniki magazynowej poszerzają naszą ofertę o sprawdzonych producentów. Produkty te, powstające na bazie wieloletnichdoświadczeń, cechują się wysoką jakością, wytrzymałością i oszczędnością.Urządzenia czyszczące firmy Kärcher tj. myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze, parownice, zamiatarki sprawdzają się zarówno w domu jak i w rękach profesjonalistów. Bogata oferta produktów spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta. Tutaj każdy detal czy rozwiązanie ma za zadanie usprawnić proces roboczy. Efektem tego jest wiodąca pozycja światowego lidera w branży czyszczącej.

Agregaty prądotwórcze, kosiarki, motopompy firmy Honda, bazujące na silnikach czterosuwowych znajdują zastosowanie m.in. w służbach ratunkowych na całym świecie. Teraz są dostępne także dla każdego klienta. Jakość i efektywność pracy gwarantuje wieloletnie zadowolenie. 

Honda to także pontony i silniki zaburtowe, których bezawaryjność, w środowiskach żeglarskich, owiana jest już niemal legendą.

Produkty firmy Master, jednego z największych producentów urządzeń techniki grzewczej, przeznaczone są do użytku domowego i profesjonalnego. Korzystają z niego wszyscy ci, którym srogi klimat daje się we znaki. Ogromne znaczenie ma w takim przypadku jakość oferowanych produktów, które muszą się sprawdzać w ekstremalnych warunkach. Master spełnia te warunki.

Pramac to producent szerokiej gamy agregatów prądotwórczych oraz urządzeń techniki magazynowej. Hitem wdarł się na rynek polski a jego produkty można spotkać w wielu miejscach związanych z branżą budowlaną i logistyczną. Na ulicy Strażniczej 1, gdzie mieści się firma Techtrans, można także kupić drobne urządzenia budowlane takie jak zacieraczki, wibratory, młoty udarowe, zagęszczarki czy przecinarki.Tutaj także stawiamy na sprawdzonych producentów Wacker Neuson i Belle. Produkty tych firm gwarantują pełne zadowolenie klienta a przez to i nasze.

Cała powyższa oferta podparta jest serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Dostęp do fachowej wiedzy i oryginalnych części sprawia, że klient korzystający z naszych usług ma zagwarantowaną kompleksową obsługę. Na długie lata.

Nikogo nie zostawimy z jego problemem.

Projekt i realizacja © 2014 - multi agencja reklamowa idealmedia - Profesjonalny system CMS - Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i zgody nie mogą być używane!