O firmie

Firma Techtrans zajmuje się sprzedażą i serwisem wózków widłowych od ponad dwudziestu lat. Wymagający rynek północnej Polski, wymusił na nas wdrożenie systemu pracy i rozwiązań by sprostać każdemu zadaniu przy pełnym zadowoleniu klienta. 

Wiele lat temu z powodzeniem rozszerzyliśmy naszą ofertę o urządzenia drobne do domu, firmy i ogrodu. 

Uważamy, że wysoka jakość nie jest dziełem przypadku, dlatego też kolejne, nowe gałęzie naszej działalności muszą spełniać tą zasadę. 

Postanowiliśmy zatem związać się z liderami interesujących na branż, by klienci którzy się do nas zgłoszą, otrzymywali kompletny produkt. 

W takim przypadku ważne było dla nas stworzenie pełnoprawnego serwisu oferowanych urządzeń, by klient mógł nie tylko zakupić produkt ale także go serwisować. 

W tej chwili posiadamy certyfikaty i uprawnienia do napraw gwarancyjnych urządzeń takich firm jak Kärcher, Honda, Master czy Pramac. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Projekt i realizacja © 2014 - multi agencja reklamowa idealmedia - Profesjonalny system CMS - Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i zgody nie mogą być używane!