COŚ DO OGRODU COŚ NA DZIAŁKĘ ''SYSTEMY NAWADNIANIA KARCHER''

23 kwietnia 2016, 9:14 odsłon: 1220

Niezawodne i trwałe. 

           Rośliny do życia potrzebują wody. Dlatego, jeśli chcesz by twój ogród zachwycał pięknem zieleni skorzystaj z akcesoriów nawadniających Kärcher. Bogata oferta spryskiwaczy, pistoletów spryskujących, zraszaczy, węży ogrodowych i adapterów zadowoli każdego ogrodnika. Wszystkie modele akcesoriów do nawadniania są kompatybilne dzięki praktycznemu systemowi łączenia click.

Pistolety i spryskiwacze, Przyłącza, Zraszacze, Węże i wózki na węże, Moduły sterujące nawadnianiem, Karcher rain system, dostępne są w naszym sklepie firmowym ul. Strażnicza 1.

Efektywne nawadnianie

Inteligentna i wydajna technologia ogrodowa Kärcher pozwala odpowiedzialnie korzystać z zasobów naturalnych.

            Zrównoważony rozwój i ochrona środowiska są mocno zakorzenione w filozofii i działaniach naszej firmy. Dlatego też linia produktów eco!ogic została poszerzona o pompy i akcesoria do nawadniania ogrodów. Idealny przykład: innowacyjna funkcja czuwania 0-Wat w nowej linii pomp eco!ogic. Dzięki temu w trybie gotowości (stand by) zużycie prądu jest zerowe.

1 Zaopatrzenie z alternatywnych źródeł.
2 Kontrola zużywanej wody.
3 Dostarczanie odpowiednich ilości wody.
4 Dystrybucja bez marnowania wody.

Ciesz się ogrodem nie szkodząc środowisku

           Nowe systemy nawadniania ogrodów Kärcher pozwalają dbać o zieleń w sposób społecznie odpowiedzialny i ekologiczny. Na system ten składają się: pompy Home & Garden eco!ogic, które w trybie czuwania nie pobierają energii elektrycznej (0-Wat), moduły sterujące podlewaniem w sposób automatyczny, które wykorzystują pomiar wilgotności gleby w celu aktywowania (bądź nie) programów nawadniających, oraz Kärcher Rain System®, który precyzyjnie dostarcza wodę do miejsca przeznaczenia w dokładnie zaprogramowanej ilości.

źródłohttps://www.kaercher.com/pl/home-garden/systemy-na...

Projekt i realizacja © 2014 - multi agencja reklamowa idealmedia - Profesjonalny system CMS - Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i zgody nie mogą być używane!