XXI Żuławskie Targi Rolne w Starym Polu

13 czerwca 2014, 13:25 odsłon: 1130

Wzorem ubiegłych lat zapraszamy wszystkich chętnych do wizyty w Starym Polu na targach rolnych, gdzie nasza firma będzie miała swoje stanowisko.

Targi odbędą się w dniach 14-15 czerwca i będzie to już ich dwudziesta pierwsza edycja. Z roku na rok obserwujemy wzrost zainteresowania naszym stoiskiem, dlatego też nie mogło nas zabraknąć i w tym roku. Zaprezentujemy bogatą ofertę urządzeń myjących, sprzętu ogrodniczego, agregatów prądotwórczych i silników zaburtowych. Ciekawą pozycję będzie stanowiła profesjonalna chemia myjąca firmy Kärcher, która rewelacyjnie sprawdza się nie tylko w domu ale także w gospodarstwach rolnych. W tym roku poszerzyliśmy naszą ekspozycję o wózki widłowe Toyota, których Techtrans jest przedstawicielem. Zainteresowani będą mieli okazję do obejrzenia sprzętu, wypróbowania go i porozmawiania z naszymi handlowcami. Jak zawsze spodziewamy się przepięknej pogody, która jest nieodzownym elementem targów. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Projekt i realizacja © 2014 - multi agencja reklamowa idealmedia - Profesjonalny system CMS - Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i zgody nie mogą być używane!